SVC GROUP Racing - ME Hill Climb Championship 2017

vydáno 6. června 2017, autor Vladimír Vitver, přečteno 2946x

Můj zlomový závod na ECCE HOMO 2017.

titulka

Dnes nebudu psát o úspěších o 2 místě v Evropě a MČR či 1 místě absolutně ve Slovenském Mezinárodním Mistrovství. Protože jsme celý tým a partneři makali na vítězství v ME, bohužel o umístnění se rozhodovalo i jinde než na trati ... a tak nějak to nemohu kousnout. -

A tak dnes z jiného soudku.

Tak jak byl pro mě v roce 2008 zlomový závod od roku 2006 jsem makal, abych si udělal velkou licenci a postavil auto, které ten slavný kopec celí vyjede a nerozpadne se v půlce, abych velkým klukům nezaolejoval trať a dík ECCE se potuluji po EU tratích. Tak od svozu a návratu z ročníku ECCE HOMO 2018 skřípu zuby a vyčítám si, že jsem se rozhodl, jet ještě tuto sezonu. A tak paradoxně i tento kopec také rozhodl o tom, že již opravdu ukončím svoji aktivní závodní kariéru a sezonu pokud ji dojedu pojedu, již jen pro srandu králíků.

Pokud se nebude rozhodovat jen v soubojích na trati, ale pokud to bude fungovat jako v Portugalsku, že se až nahoře po první závodní jízdě zjistím, že vám přeřadili konkurenta GT-3 se skup. 1 do E2-SH skup. 2. Ve Španělsku namíchají jednoho dvoulitra k nám do +3000 a zase úplně náhodou před moje auto.. To že chodí kolem aut která jedou ME a přitom proti předpisům nahřívají kola :-D to je pro ně již normální. Či teď o víkendu, na trať po takovém slejváku a informacích, že po trati lítají větve a listí, vyvezou konkurenta z třídy, s kterým se honím ve vteřině a jde mám o celkové umístnění v Mistrovství Evropy na prohlídku tratě cca 10-15 minut před startem a nám chodí informace jen po faceboku od diváků - za což jim znovu děkuji, toto jednání mně jako ferplei souboj nepřipadá, spíš jako pěkná prasárna.

A zase sháněl jsem informace, kdo za tím stojí..... Dostal jsem odpověď od jednoho technika, že to neprotestoval, že je snad logické, že když je někdo nominován za jezdce  (kdo ale nominoval že neví), že se o informace podělí s ostatními, bohužel to se jako minulí rok třeba na Dobšiné nestalo.   

Proto se skláním před jezdci, kteří měli omezené informace a závod nevzdali a dojeli !!! do cíle a to třeba i za průtrže na slikách... to jsu opravdu profi jezdci co zvládají svoji techniku.  

Nevadí mi hromada práce a financí co tento sport stojí, mám obě dvě ruce zatím zdravé a práce se nebojím, ale tohle mě opravdu zabíjí neschopný lidé s výšivkou na košilce, hrající si na bohy, co nedodržují svoje vlastní předpisy. Kamarádi mě říkali že to nemám, takto ventilovat, že mi to za to nestojí a že mi to ublíží, ale já nebrečím, nikdy jsem nebrečel jen konstatuji. Já jsem svůj, mě nikdy nikdo nevyšlapal cestičku, to bych nepřipustil, jsem svéprávnej a né pejsek na vodítku, tak si již svůj názor řeknu a nemám problém za to nést následky, vždyt se to opakuje pořád dokola....,2008..-...2015, 2016, Másters ....

Konec tiskovky z Ecce 2017 Vladimír Vitver.

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno.

provozovatel © 2011 svc náchod
design © 2011 schembera.cz & repro reklamní

Spolupracujeme